Pręty schodowe, mosiężne relingi


W naszej firmie produkujemy dla Państwa najwyższej jakości mosiężne relingi do chodników. Ręcznie wykonane przez nas pręty do chodników to zakup na całe życie. Gotowy reling schodowy składa się z wykonanych i wypolerowanych ręcznie, dwóch uchwytów mocujących, nagwintowanej rurki i dwóch nakręcanych zakończeń. Wszystkie pręty schodowe wykonane są z czystego mosiądzu, który nie ulega korozji.

Każdy element dokładnie sprawdzamy przed wysyłką. Długość relingu dopasowana jest indywidualnie do szerokości chodnika.

Możemy wykonać inne długości prętów schodowych.

Nasze pręty schodowe wykonujemy z grubościennych rur dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i nie wyginają się pod ciężarem chodnika.

Mosiężne pręty schodowe posiadamy również w wersji niklowanej ( srebrne). Do wyboru jest mosiądz niklowany na wysoki połysk lub satyna. Mosiądz niklowany jest bardzo wytrzymały i praktycznie niezniszczalny. Niklowane relingi doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz i współgrają z chromowanymi lub niklowanymi elementami poręczy. Na zamówienie możemy wykonać również chromowanie mosiężnych prętów schodowych.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i z przyjemnością podejmiemy się realizacji nietypowych zleceń prętów do mocowania chodników, zadzwońcie omówimy szczegóły .

Czas oczekiwania max do 2 tygodni. W sprawie zamówień prosimy o kontakt telefoniczny.

Zobacz też:

Nasze realizacje montażu chodników dywanowych z relingami.