Home Pręty mosiężne do mocowania chodników.

Pręty mosiężne do mocowania chodników.

by Jacek
Pręty mosiężne do mocowania chodników.

Pręty mosiężne schodowe oferowane przez naszą pracownię są wykonywane wyłącznie na zamowienie. Gotowy pręt schodowy składa się z  dwóch uchwytów mocujących, nagwintowanej rurki i dwóch nakręcanych zakończeń oraz śrub potrzebnych do prawidłowego montażu. Wszystkie pręty schodowe są z czystego mosiądzu, stopu który nie ulega korozji. Jest to zakup raz na całe życie, gdyż nie ma możliwości zużycia się tego elementu dekoracji schodów.  Długość relingu zawsze dopasowana jest indywidualnie do szerokości chodnika, który chcą Państwo zainstalować na schodach.  Nasze pręty schodowe wykonujemy z grubościennych rur, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i nie wyginają się pod ciężarem chodnika. Gotowe elementy mosiężne możemy wypolerować na wysoki połysk lub poprzez obróbkę otrzymać efekt satyny. Każdy element dokładnie sprawdzamy przed wysyłką, aby mogli Państwo założyć je samodzielnie na swoich schodach bez żadnego problemu.

Różne wersje prętów schodowych

Różne wersje prętów schodowych

Widok z góry mocowania

Widok z góry mocowania

Mosiężne pręty schodowe posiadamy również w wersji niklowanej ( srebrne). Mosiądz niklowany jest bardzo wytrzymały i praktycznie niezniszczalny. Niklowane relingi doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz i współgrają z chromowanymi lub niklowanymi elementami poręczy. Na zamówienie możemy wykonać również chromowanie mosiężnych prętów schodowych lub ich poczernienie .        Z przyjemnością wykonamy nietypowe zlecenia.

W sprawie zamówień prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Chodnik zamocowany naszymi prętami schodowymi

Chodnik zamocowany naszymi prętami schodowymi

 

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej

Translate »