Pomysł na schody betonowe

schody-zabiegowe-w-domu

Pomysł na schody betonowe – wykładzina.

Piętrzące się potrzeby i nieustające wydatki w nowym domu nie pozwalają od razu zrealizować wszystkich planów. Jednym z marzeń właścicieli domów są piękne schody. Koszty wykonania schodów drewnianych są bardzo wysokie i nie zawsze można urzeczywistnić od razu te marzenie.

W innych krajach wykładzina na schodach jest standardem, a schody drewniane od samego początku pokrywane są pięknymi chodnikami. Skoro schody drewniane to duży koszt, to dlaczego nie zamontować samej wykładziny na schodach betonowych?
Można ją przykleić do podkładów niwelując pewne nierówności. Podkłady te pod wykładziną ocieplą betonowe schody, przydając im przytulności oraz domowej atmosfery.

wykladzina-na-schodach

wykladzina-na-schodach

 

Wracając do schodów w domach jednorodzinnych, coraz częściej słyszę od swoich klientów, że wykładzina na schodach to wspaniały i szybki pomysł na wykończenie schodów.
W wielu domach spotykam się z tym, że z racji wysokich kosztów schodów drewnianych domownicy przez kilka lat chodzą po betonie, odkładając realizację wymarzonych schodów. A przecież dom mógł być wykończony od razu, z wykładziną na schodach. W ten sposób można zakończyć trwający miesiącami ostatni etap wyposażania domu.
Po latach obserwacji mogę przedstawić swoją tezę:

SCHODY DREWNIANE = SCHODY Z WYKŁADZINY I PORĘCZE + DOBRE WAKACJE

Niektórzy mogą się z tym nie zgodzić. Kilka razy w tygodniu rozmawiam z klientami, przedstawiam im oferty, rozwiązuję z nimi problemy wykończenia domu. Niezaprzeczalną prawdą jest to, że większość z nich jest tego samego zdania.
Proszę tylko byście stosowali się do poniższej wskazówki – wybierajcie dobre wykładziny na schody, a przez wiele lat będziecie z nich zadowoleni.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z usług naszej firmy.

Zobacz też: