Home Naturalne czyszczenie dywanów i chodników

Naturalne czyszczenie dywanów i chodników

by Jacek
Naturalne czyszczenie dywanów i chodników

Naturalne czyszczenie oferujemy posiadaczom dywanów i kilimów wełnianych oraz dywanów jedwabnych, tapiserii i gobelinów. Nawet stare, przydeptane i brudne dywany po naszym czyszczeniu odzyskują blask. Naturalne wyciągi z roślin sprawiają, że dywany przez nas wyczyszczone są miłe w dotyku, miękkie i nie kleją się. Skuteczność działania i długotrwały efekt pochodzi wprost z natury, bez konserwantów, optycznych wybielaczy i chemicznych środków. Ta metoda czyszczenia wykorzystywana jest w pracach konserwatorskich przy restauracji zabytkowych dywanów i kilimów. Jest bezpieczna nie tylko dla tkanin, ale także przyjazna dla ludzi i zwierząt. Nasza w pełni ekologiczna metoda, w której dywany i kilimy traktowane są bardzo delikatnie, a frędzle dopieszczane są szczotkami  z naturalnego włosia -jest wykonywana wyłącznie ręcznie. Nie ma mowy o ich zniszczeniu.

Do czasu ustania pandemii w naszym kraju, zabieg ozonowania wykonujemy bezpłatnie do każdego czyszczonego przez nas dywanu czy kilimu.

Kilim wełniany przed czyszczeniem

Kilim wełniany przed czyszczeniem

Kilim wełniany po czyszczeniu

Kilim wełniany po czyszczeniu

Naturalne czyszczenie to pełna gwarancja zachowania koloru i braku przefarbowań.

Na bazie naturalnych wyciągów z roślin opracowaliśmy preparat, który nie tylko czyści wełnę i jedwab, ale nadaje im też puszystość. Sprawia, że uprany przez nas dywan długo pozostaje sprężysty i czysty. Dodatkowym atutem naszego preparatu jest świeży zapach, który uzyskujemy przez zastosowanie naturalnych olejków eterycznych.  Do czasu ulotnienia się zapachu działają jak naturalny repelent na mole.

Zapraszamy do skorzystania z naszego ekologicznego i ręcznego czyszczenia dywanów wełnianych i jedwabnych.

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej

Translate »