Nakładki na schody na wymiar


Nakładki na schody na wymiar

Nakładki na schody są wykonane przez nas z wykładzin dywanowych o najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziecie wykładziny sztuczne jak i wełniane. Wykonujemy nakładki na schody drewniane, z kamienia terakoty czy lastrico. Wytrzymują wieloletnie intensywne użytkowanie.

Nasze nakładki są wykonywane na konkretny wymiar. Wielkość stopni przedziwne kształty schodów nie są dla nas problemem. Na schody zabiegowe dorabiamy nakładki tak aby pasowały do stopnia nie musisz się martwić że nakładki nie będą pasowały do wymiarów twoich schodów.  Projektujemy i dopasowujemy je tak, aby były najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Nie stawiamy klientowi żadnych ograniczeń i jeśli chcecie mieć nakładki z konkretnej wykładziny to je wykonamy.

 

Nasze nakładki schodowe mocujemy technologią . Montaż za pomocą tego systemu gwarantuje, że nakładka nie będzie się poruszała i będziecie mogli po nich bezpiecznie chodzić. Stosowane przez nas preparaty nie uszkadzają powierzchni stopni. Jeśli nakładki się Wam znudzą i będziecie chcieli je zdjąć, usuniemy je ze stopni nie pozostawiając śladu. Tego nikt inny Wam nie zagwarantuje.

Chcecie mieć nakładki schodowe, które będą dokładnie takie jak sobie wymarzyliście: piękne przez lata, dopasowane do Waszych schodów, bezpieczne i które nie zniszczą stopni – zadzwońcie do nas.