Nakładki na schody na wymiar


Nakładki na schody są wykonane przez nas z wykładzin dywanowych o najwyższej jakości. Wytrzymują wieloletnie intensywne użytkowanie. Nie udeptują się, nie przecierają i nie zmieniają koloru. Nasze nakładki są wykonywane na konkretny wymiar. Dorabiamy je na miejscu u Klienta, do wielkości stopni, na schody zabiegowe lub proste. Projektujemy i dopasowujemy je tak, aby były najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Nie stawiamy klientowi żadnych ograniczeń i jeśli chcecie mieć nakładki z konkretnej wykładziny z naszej oferty to je wykonamy.

 

Nasze nakładki schodowe mocujemy bezinwazyjnie żelami na całej powierzchni. Montaż taki na schodach gwarantuje, że nakładka nie będzie się poruszała i będziecie mogli po nich bezpiecznie chodzić. Stosowane przez nas preparaty nie uszkadzają powierzchni stopni. Jeśli nakładki się Wam znudzą i będziecie chcieli je zdjąć, usuniemy je ze stopni nie pozostawiając śladu. Tego nikt inny Wam nie zagwarantuje.

Chcecie mieć nakładki schodowe, które będą dokładnie takie jak sobie wymarzyliście: piękne przez lata, dopasowane do Waszych schodów, bezpieczne i które nie zniszczą stopni – zadzwońcie do nas.

Zobacz z jakich wykładzin możemy wykonać nakładki na schody: