Home Montaż chodników dywanowych na schodach

Montaż chodników dywanowych na schodach

by Dariusz
Montaż chodników dywanowych na schodach

Montaż chodników dywanowych na schodach jest najstarszym i zarazem najbardziej eleganckim sposobem wykończenia stopni.

Montujemy chodniki dywanowe na wszystkich rodzajach schodów. Wykonane przez nas chodniki sprawiają, że schody stają się piękne i jednocześnie bezpieczne. Dla Twoich dzieci i pupili nie będzie już problemem poruszanie się między piętrami domu.

Jako jedyni w Polsce montujemy chodniki technologią , która nie uszkadza powierzchni schodów. Stosując GlueFix system możemy montować chodniki na każdej powierzchni. Decydując się na naszą firmę masz pewność, że zamocowane przez nas chodniki są stabilne, nie ślizgają się i po ich fachowym demontażu stopnie schodów wyglądają jak przed montażem.

Montaż chodników dywanowych na schodach wykonywane przez naszą firmę :

Chodnik zainstalowany na schodach marmurowych.
Naturalny marmur jest kamieniem bardzo wrażliwym. Stosowana przez nas metoda montażu nie niszczy kamienia. Pomimo zastosowanych mosiężnych relingów schodowych chodnik trzeba przymocować do schodów, aby jego spód nie wytarł powierzchni schodów.

2.  Chodniki dywanowe na schodach drewnianych
Schody drewniane często wymagają zamocowania chodników. Montaż wykonywany jest często ze względu na to, że schody są śliskie lub ich ranty są bardzo wytarte. W niektórych przypadkach odrestaurowane schody drewniane przykrywane są chodnikami, aby podnieść prestiż obiektu. Bardzo ważnym elementem przy montażu chodników dywanowych jest pasowanie wzorów. Chodnik położony pod katem 90 stopni powinien wyglądać tak, jak gdyby był wyprodukowany specjalnie dla tego miejsca. Opracowane przez nas metody montażu pozwalają na ułożenie chodników zarówno na schodach zabiegowych, kręconych jak i rozszerzających się u podstawy. Posiadamy umiejętności i wiedzę, która pozwala nam spełniać Wasze zachcianki i sprostać Waszym wymogom i gustom.

Więcej ciekawych realizacji zobaczysz tutaj.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Polecamy:

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej