Listwy wykończeniowe do schodów

Wykładzina z Wyprzedaży idealnie pasująca do naturalnego drewna

Listwy wykończeniowe do schodów są naszym autorskim pomysłem na wykończenie odkrytych fragmentów schodów. Wieczne nierówne poszczerbione ściany otwartej części schodów zmusiły nas do stworzenia rozwiązania tego problemu

Bardzo nierówne schody betonowe

Nieestetycznie wykończona ściana przy schodach

Wymyśliliśmy listwy wykończeniowe do schodów, które są ładne, eleganckie, funkcjonalne i pasują do każdych schodów. Początkowo nasze listwy miały za zadanie maskowania nieprawidłowo wykończonych powierzchni ściany  podczas montażu wykładziny na schodach. Obecnie trudno sobie wyobrazić wykończenie wykładziny na otwartej części schodów bez zastosowania naszych listew. Na zdjęciu poniżej schody bez listew wyglądają jakby im czegoś brakowało.

Schodów z wykładziną bez zamontowanej listwy schodowej

Schody otwarte z zamontowana wykladzina bez wykonczenia listwa schodowa

Schody otwarte z zamontowana wykładzina bez wykończenia listwa schodowa

W niedługim czasie okazało się, że listwy są także ciekawym elementem ozdobnym na ścianie. Proponowane listwy znalazły zastosowanie  przy wykończeniu schodów drewnianych. Nie trzeba obrabiać schodów tak jak do tej pory było listewkami, które nie zawsze wyglądają elegancko. W miejsce styku drewna z betonem od strony otwartej schodów można przymocować ozdobną listwę wykończeniową, która zamaskuje wszelkie pęknięcia, a jednocześnie stanie się elementem dekoracyjnym schodów.

Listwa wykończeniowa do schodów

Proponowane rozwiązanie nie ogranicza się tylko do białych listew. Wytwarzane przez nas listwy można malować farbami do ścian. Przedstawiane listwy składają się z dwóch a nawet trzech elementów. Daje to możliwości stosowania listew z elementami ozdobnymi w dowolnej konfiguracji, co pozwala na dopasowanie dekorów do kształtów balustrad. Możliwości jakie daje ten produkt są bardzo duże.

Listwa wykończeniowa z dekorem

Listwa-schodowa-dekoracyjna-3l

Listwa dekoracyjna do schodów dwuelementowa

Prezentowane listwy montujemy naszą technologią szybko i skutecznie. W bardzo krótkim czasie uzyskujemy efekt eleganckich i ładnie wykończonych stopni schodowych. Listwy te produkujemy na wymiar i w zależności od życzenia klienta mogą mieć różną grubość i szerokość. Proponujemy także listwy z ozdobnymi dekorami.                      Poniżej przedstawiamy kilka wzorów z bardzo bogatej oferty.

Listwy wykończeniowe wykonujemy jako kompleksową usługę wraz z montażem wykładziny na stopniach.      Istnieje możliwość zamówienia samych listew ale najpierw prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Listwy wykończeniowych do schodów wybrane wzory

Przykładowe realizacje z wykorzystaniem listew wykończeniowych:

Zapraszamy do skorzystania z naszych innowacyjnych rozwiązań.