Jak długo wytrzyma wykładzina na schodach?

Schody z wykładziny na podkładzie

Jak długo wytrzyma wykładzina dywanowa na schodach.? Jedne źródła podają, że na krótko inne milczą, a ja postaram się ten problem wyjaśnić.

Jeżeli zdecydowaliście się ułożyć wykładzinę na schodach, zadajcie sobie pytanie jak długo będzie Wam służyć. Może marzycie o drewnie, które położycie za rok albo dwa. Jednak jak sami dobrze wiecie wiele rozwiązań pozostaje na długie lata, chociaż w założeniach miały być tymczasowe. Warto pomyśleć czy faktycznie za kilka lat będziecie chcieli powracać do etapu niekończącej się budowy, zamiast po pracy zasiąść z herbatką na tarasie swojego pięknego domu i w gronie rodzinnym cieszyć się spokojem. Te i wiele innych aspektów należy rozważyć przed wyborem gatunku wykładziny na schody.

Wykładzina sztuczna nr 57

Wykładzina na schody

Wracając do pytania jak długo wytrzyma wykładzina dywanowa na schodach?  Długość użytkowania schodów zależy od jakości położonego produktu. Odpowiedni sposób montażu to druga połowa gwarancji sukcesu. Tak jak napisaliśmy w poprzednim poście „jaką wybrać wykładzinę na schody” są różne rodzaje wykładzin.

Wykładzina dywanowa na schodach wystarczają na dziesięć, piętnaście lat.

W oparciu o nasze doświadczenie stwierdzamy, że 90% klientów którzy świadomie wybierali dobrej jakości wykładziny na schody potwierdzają, że był to bardzo dobry wybór. Bardzo często wymieniamy wykładziny po kilkunastu latach. Przyznajemy, że ich wygląd jest jeszcze bardzo dobry. Powodem wymiany takich schodów jest najczęściej zmiana wystroju domu.

Czytamy fora i różne opinie w Internecie osób, które kupiły bardzo tanie wykładziny w hipermarkecie i są niezadowolone.

Dlaczego nasza wykładzina na schodach wytrzymuje tyle lat, a produkt z hipermarketu zniszczył się po roku?

Bardzo niska cena wynika z obniżonej jakości składników użytych do produkcji. Wyroby są bardzo tanie i szybko się zużywają. Tak samo jest i z wykładzinami.
Naszym sukcesem jest oferowanie produktów, które wytwarzane i sprzedawane są na rynkach zachodnich. Jako firma zajmująca się od ponad 25 lat sprzedażą i montażem otrzymujemy wykładziny w atrakcyjnych cenach bezpośrednio z fabryk. Układane są one w domach, hotelach i biurach w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii. Wykładziny te wytrzymują ekstremalne warunki i można je używać przez długie lata, a ich wygląd jest ciągle bardzo dobry. Naszych produktów nie znajdziecie w hipermarketach.

Podsumowując, dobrej jakości wykładzina jest idealnym rozwiązaniem. Proponowane przez nas produkty znajdą zastosowanie na Waszych schodach. Jeżeli szukacie sprawdzonych i dobrych wykładzin do pensjonatów, hoteli to u nas znajdziecie duży wybór takich produktów. Dzwońcie, dowiadujcie się, a my dobierzemy dla Was najlepsze rozwiązania.

 

Zobacz też: