Home Dywany ręcznie rzeźbione

Dywany ręcznie rzeźbione

by Jacek

Dywany ręcznie rzeźbione oraz wykładziny i nakładki

Dywany ręcznie rzeźbione wykonujemy na specjalne zamówienie. Rzeźbienie i wycinanie wzorów w runie znalazło zastosowanie w wykładzinach oraz eleganckich nakładkach na schody. Poprzez wycinanie różnych linii, kółek wykładzina uzyskuje bardzo ciekawy i niepowtarzalny wygląd.

Dotychczas stosowane nadrukowane lub tkane wzory mogą być zastąpione przez gładkie wykładziny, z wyrzeźbionymi reliefami. Wystarczy wykonać płaskorzeźbę na gładkiej powierzchni dywanu, a zmieni on całkowicie wygląd.

Hand-carving wool carpet

Hand-carving wool carpet

Możemy wykonać również oryginalne nakładki na schody z wyrzeźbionym trójwymiarowym wzorem według Waszego pomysłu lub zaprojektowany przez nas. Ręcznie rzeźbione nakładki na stopnie będą niebanalnym elementem wykończenia schodów w Waszym domu.

Nasza firma jako pierwsza wprowadziła w Polsce usługę wycinania wzorów w wykładzinach dywanowych. Rzeźbiąc w runie tworzymy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzory. Ręczenie rzeźbiony relief na wykładzinie lub chodniku nawiąże do wystroju wnętrza. Bardzo efektownie wyglądają grube wykładziny wełniane z wyrzeźbionymi roślinnymi lub geometrycznymi motywami. Nasze pomysły, zmysł artystyczny w połączeniu z mistrzowskim posługiwaniem się urządzeniami do cięcia dywanu pozwalają nam tworzyć dla Was eleganckie dzieła.

Zapraszamy

Recznie rzezbiony welniany dywan
Recznie rzezbiony welniany dywan
Wyrzezbiona welniana wykladzina
Wyrzezbiona welniana wykladzina

 

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej

Translate »