Dywany ręcznie rzeźbione


Dywany ręcznie rzeźbione oraz wykładziny i nakładki

Dywany ręcznie rzeźbione wykonujemy na specjalne zamówienie. Rzeźbienie i wycinanie wzorów w runie znalazło zastosowanie w wykładzinach oraz eleganckich nakładkach na schody. Poprzez wycinanie różnych linii, kółek wykładzina uzyskuje bardzo ciekawy i niepowtarzalny wygląd.

Dotychczas stosowane nadrukowane lub tkane wzory mogą być zastąpione przez gładkie wykładziny, z wyrzeźbionymi reliefami. Wystarczy wykonać płaskorzeźbę na gładkiej powierzchni dywanu, a zmieni on całkowicie wygląd.

Hand-carving wool carpet

Hand-carving wool carpet

Możemy wykonać również oryginalne nakładki na schody z wyrzeźbionym trójwymiarowym wzorem według Waszego pomysłu lub zaprojektowany przez nas. Ręcznie rzeźbione nakładki na stopnie będą niebanalnym elementem wykończenia schodów w Waszym domu.

Nasza firma jako pierwsza wprowadziła w Polsce usługę wycinania wzorów w wykładzinach dywanowych. Rzeźbiąc w runie tworzymy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzory. Ręczenie rzeźbiony relief na wykładzinie lub chodniku nawiąże do wystroju wnętrza. Bardzo efektownie wyglądają grube wykładziny wełniane z wyrzeźbionymi roślinnymi lub geometrycznymi motywami. Nasze pomysły, zmysł artystyczny w połączeniu z mistrzowskim posługiwaniem się urządzeniami do cięcia dywanu pozwalają nam tworzyć dla Was eleganckie dzieła.

Zapraszamy