Chodnik zamontowany na schodach drewnianych

Gotowe schody drewniane z chodnikiem

Chodnik zamontowany na schodach drewnianych jest jedną z naszych najnowszych realizacji. W stylowej rezydencji drewniane schody w salonie wydawały się być „nieubrane” i zdecydowanie brakowało im wykończenia. Właściciele skontaktowali się z nami i zlecili wykonanie montażu chodnika. Zaintrygowała ich jedna z naszych realizacji ukazująca schody z okrągłymi ostatnimi stopniami, na których chodnik rozszerza się, a wzór jest idealnie zgrany. Ich schody wyglądają bardzo podobnie i zamarzyło się im, aby ich schody wyglądały tak samo. Dużo problemu nastręczyło Właścicielom znalezienie odpowiedniego chodnika. Okazało się, że nie jest to proste. Zwłaszcza jeśli ma się bardzo konkretne oczekiwania.

Na chwilę obecną posiadamy bogatą ofertę chodników wełnianych i syntetycznych, które można u nas zamawiać w ilościach kuponowych.

Naszym klientom udało się wreszcie kupić chodnik, który w miarę pasował kolorystycznie do wystroju wnętrza. Nasza praca nie była łatwa. Zwłaszcza montaż chodnika na ostatnich rozszerzających się stopniach zajął nam sporo czasu. Ostateczny efekt naszych starań widoczny jest na zdjęciach.